Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 17 окт 2018, 23:19

Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
 Повернення коштів за послуги влаштування на роботу за кордон 
Автор Сообщение

Доброго дня, у січні цього року я звернулась до агенції, що займається працевлаштуванням за кордоном, у пошуку роботи. Для того, щоб відкрити робочу візу агенція запропонувала мені придбати у них виклик з Польщі та страховку, але кошти потрібно було переказати одразу. Кошти я переказала (у мене є документ з банку), але ні виклику ні страховки не отримала ще досі. Я дзвонила неодноразово до директорки агенції, вона обіцяла з дня на день, потім через тиждень, а потім через два тижні….., а на даний момент вона не відповідає ні на один телефонний номер ні у скайпі. Підкажіть, будь-ласка, що мені робити у даній ситуації і чи можу я повернути свої кошти?

10 апр 2013, 14:51

справа в тому, що багато компаній працюють і таким чином заробляють кошти. вся їхня робота зводиться до того, щоб виманити у Вас гроші. Підписуючи договір, який вони Вам надають, Ви зобов'язуєтесь сплатити кошти, а вони - надати Вам "інформаційні послуги". Під цим терміном можна розуміти що завгодно. Наприклад я Вам надав тільки що інформаційну послугу. Тому навіть у без знань у суді у галузі юриспруденції тяжко буде довести свою правоту.

10 апр 2013, 14:53
Ответить на тему   [ Сообщений: 2 ]