Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 19 сен 2018, 19:31



Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
 нарушения Конституции в военном пенсионном законе - помогите 
Автор Сообщение

Зарегистрирован: 03 июл 2013, 19:47
Сообщения: 1
Здравствуйте. Чи можу я звільнитися з військової служби маючи вислугу 12 років і 6 місяців, потім працювати 12 років і 6 місяців, після чого досягши 45-річного віку набути права на «військову» пенсію згідно закону Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб?

Проблема така. (Нижче привожу цитати із законів, важливі моменти для пояснення проблеми виділені великими літерами)

Згідно Закону України 4 липня 2002 року N 51-IV Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ» ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 35, ст.262 ) до Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ» ( 2262-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 29, ст. 399; 1994 р., N 24, ст. 178; 1995 р., N 16, ст. 111; 1996 р., N 17, ст. 73; 1998 р., N 26, ст. 149; 1999 р., N 4, ст. 35, N 48, ст. 409; 2001 р., N 9, ст. 38) були внесені такі зміни:
У статті 12: у пункті «б» слова «за вислугу років, за віком, за станом здоров’я, у зв’язку із скороченням штатів або організаційними заходами і які на день звільнення досягли 45-річного віку» замінити словами «НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПІДСТАВ ТА ЧАСУ ЗВІЛЬНЕННЯ і досягли 45-річного віку, крім осіб, позбавлених військових або спеціальних звань, а також звільнених із служби у зв’язку з засудженням за умисний злочин, вчинений з використанням свого посадового становища, або вчиненням корупційного діяння».

Потім Законом України 4 квітня 2006 року N 3591-IV Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, N 37, ст.318 ) внесені наступні зміни:
У Законі України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб» ( 2262-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 29, ст. 399; 1993 р., N 5, ст. 34; 1994 р., N 24, ст. 178; 1995 р., N 16, ст. 111, N 34, ст. 268, N 44, ст. 327; 1996 р., N 17, ст. 73; 1997 р., N 4, ст. 23; 1998 р., N 26, ст. 149; 1999 р., N 4, ст. 35, N 48, ст. 409; 2001 р., N 9, ст. 38; 2002 р., N 17, ст. 125, N 33, ст. 236, N 35, ст. 262; 2003 р., N 27, ст. 209; 2004 р., N 23, ст. 320, N 36, ст. 447, N 50, ст. 536; 2005 р., N 4, ст. 107, NN 17-19, ст. 267; 2006 р., NN 9-11, ст. 96, N 14, ст. 116, N 30, ст. 258):
8) статтю 12 викласти в такій редакції:
«Стаття 12. Умови призначення пенсій за вислугу років
Пенсія за вислугу років призначається:
б) особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, іншим особам, зазначеним у пунктах «б»-»д» статті 1-2 цього Закону, В РАЗІ ДОСЯГНЕННЯ НИМИ НА ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ ЗІ СЛУЖБИ 45-РІЧНОГО ВІКУ, крім осіб, зазначених у частині третій статті 5 цього Закону, за наявності у них страхового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба або служба в органах внутрішніх справ, державній пожежній охороні, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України.

Таким чином, законом 4 квітня 2006 року N 3591-IVбули внесені правки, які унеможливлюють моє право на пенсію, якщо я не звільняюсь зі служби САМЕ в 45 років. У мене є чіткі сигнали, що скоро нас скоротять. Отже не в 45 років я звільнюсь зі служби, а набагато раніше. Необхідна вислуга у Збройних Силах 12 років і 6 місяців у мене є, навіть трохи більше. Я хочу попрацювати на «гражданці», добрати необхідний страховий стаж 25 років і звернутись за призначенням військової пенсії. Впевнений, що мені відмовлять.

Чи можу я апелювати і до кого, адже вищевикладені положення Закону 4 квітня 2006 року N 3591-IV, суттєво звузили мої конституційні права, а тому є нечинними і не повинні застосовуватись до мене? Чи можу я якимось чином оскаржити дію цього закону відносно мене чи взагалі? Звертатись до Конституційного суду в мене права немає, отож як побороти цю несправедливість, будь-ласка, навчіть. Дуже буду Вам вдячний. Віддати 17 років армії і потім бути викинутим на смітник без нічого — дуже образливо таке отримати від держави, а при цьому навіть не мати можливості відстояти своє право на пенсію — образливо вдвічі більше.

З повагою, Олександр.


03 июл 2013, 19:49
Профиль


Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Ответить на тему   [ 1 сообщение ] 

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB